HYDRAULICKÉ RUCE

PRODUKTY

Připravuje se

Připravuje se

Připravuje se

Naše firma Novospol liberec s.r.o. úzce spolupracuje s autorizovaným servisem Hyva a jako jejich SERVISNÍ STŘEDISKO jsme oprávněni k montáži hydraulických jeřábů a dalších komponentů včetně záručních i pozáručních oprav a ročních servisních prohlídek.

Hyva Crane

Nakládací jeřáby HYVA-Crane jsou určeny pro montáž na šasi nákladního automobilu za kabinu nebo na konec pro obsluhu přívěsu, v tonážích od 1tm do 46tm.

HA řada

  • Jeřáby v tonáži od 1tm do 2.8tm s možností dálkového ovládání a s možností Power Pocku pro automobily bez P.T.O., jsou kompaktní, lehké a lehce ovladatelné.
  • Vhodné pro montáž na Pick-up, přívěsné vozíky, dodávky a menší nákladní automobily s korbou a jiné.

HB řada

  • Jeřáby v tonáži od 2.7tm do 43.2tm (v tonáži do 8,1tm s možností dálkového ovládání), jsou kompaktní, skvělá cena/ukazatel kvality a lehce ovladatelné.
  • Vhodná pro montáž vozů uvedené HA, montáž za kabinu i na jeho konec.

HC řada

  • Jeřáby v tonáži od 10tm do 50tm s dálkovým ovládáním v základní ceně.
  • Jsou kompaktní a lehce ovladatelné, osmi funkční rádiové ovládání v ceně.
  • Vhodné pro montáž na dodávkové automobily s korbou, na menší, větší i velké nákladní automobily s korbou, a to za kabinou na jeho konec, a jiné.

HZ řada

  • Jeřáby určené pro speciální aplikace, jako jsou hasičské vozy, stavební stroje nebo lodě.

Hyva Hydraulics

HYVA Hydraulics dodává hydraulické soustavy, komponenty, příslušenství a náhradní díly pro jednostranné, dvoustranné a třístranné sklápěče i hydraulické vybavení tahačů pro sklápěcí návěsy a jiná vybavení.

Pro všechny uvedené příslušenství je poskytnuta záruční doba 24 měsíců a je podmíněna postupem SERVISNÍ A ZÁRUČNÍ KNÍŽKY pro hydraulický systém, který je společností HYVA-CS dodáván, eventuelně prostřednictvím nástavbáře, tj. naší firmou NOVOSPOL LIBEREC s.r.o. Nabízíme – válce, ventily, olejové nádrže, čerpadla, ovládání, hadice, šroubení, rychlospojky, P.T.O..