Zdvihací plošiny, zvedací čela, levná hydraulická čela

Tisk

Nově jsme rozšířili sortiment o prodej náhradních dílů pro hydraulické zdvíhací čela a plošiny různých výrobců. Níže naleznete odkazy rozřazené podle výrobců čel:

Společnost Novospol Liberec,s.r.o Vám nabízí pomoc při výběru vhodného zdvíhacího zařízení pro Vaše služby v provozování spedičních nebo přepravních službách u všech typů vozidel. Provádíme nejenom montáže nových ale i použitých zdvihacích hydraulických plošin zde uvedených, ale i ostatních výrobců zde neuvedených plošin i rozličných typů.

Jak postupovat při výběru zdvihací plošiny

Při výběru o pořízení zdvihací hydraulické plošiny je důležité si uvědomit v jakém provozu a zatížení bude zdvihací plošina využívána, toto rozhodnutí je ve většině případů důležitým kritériem pro životnost zařízení a opotřebení hydraulických dílů zdvihací plošiny.
Poslední dobou se čím dál více setkáváme s převládajícím nešvarem, dodat zdvihací plošinu pro zákazníka za velmi výhodnou cenu z pohledu prodejce. Tento jev je dán buď nezkušeností této celé problematiky prodejcem nebo je veden jediným zájmem finančního profitu dodavetele, si za každou cenu udržet  zákazníka. Tyto osoby nezohledňují potřeby a nároky uživatele ale pouze využívají důvěry a odborné neznalosti objednavatelů.

Zdvihací plošina v praxi

V nejednom případě je zákazník spokojen s dodaným zařízením až do doby kdy je postaven před celkem nenáročný úkon pro odpovídající zdvihací plošinu tj. nakládka kontejneru o objemu 1000l na ocelové paletě o rozměrech 1250 x 850mm, kdy je celková hmotnost uvedeného typu cca. 1150kg v souvislosti na typu přepravované kapaliny tato hmotnost je bez obsluhy hydraulické zdvihací plošiny. Při této kalkulaci bude použita hmotnost obslu

hy 75 kg která odpovídá většině populace. Tedy celkem po sečtení obou hodnot se jedná o 1225 kg hmotnosti. Při úvaze běžně používané plošiny o nosnosti 1000 kg se vzdálenosti 600mm těžiště od rámu vozidla dochází již k problémům při nakládce a to nebyla vzata do kalkulace hmotnost paletového vozíku který je též hojně využíván při přepravě materiálu a jeho hmotnost se pohybuje okolo 110 kg. Pak je již nemožné tento náklad o celkové hmotnosti 1325 kg zvednout ze zemně natož dostat na úroveň nákladovové hrany valníku nákladního automobilu pověřeným odvozem termínované zásilky k odběrateli.
Z těchto výše uvedených faktů doporučuji se obracet pouze na společnost s dlouholetou zkušeností s montáží a opravami hydraulických zdvihacích plošin.

Pomoc s výběrem zdvihací plošiny

V případech kdy si je zadavatel nejistý zda nabízená zdvihací plošina je vhodná pro jeho potřeby provozování v dnešních náročných podmínkách a velké konkurenci jak v přepravních tak i spedičních službách mohou využít bezplatné konzultace Naší společnosti. Neváhejte nás proto kontaktovat a poradit se o vhodnosti a životnosti nabízeného zařízení.

Společnost Novospol s.r.o. Vám bude spolehlivým partnerem při Vašem podnikání. Neváhejte nás kontaktovat.


Společnost Novospol Vám dále nabízí:

V případě Vašeho jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.