Podlahy do dodávkového vozidla

Tisk

 

Vážení,

z našich dlouhodobých zkušeností bychom Vám rádi nabídli jedinečné řešení, jak zachovat co nejlépe a bez poškození hodnotu vašeho užitkového vozidla.

Při provozování užitkových vozidel v autodopravě a firmách jsou ve většině případech kladeny vysoké nároky na rychlost nakládky a bezpečnou přepravu zboží. I přes veškerou snahu řidičů  může docházet k poškození ocelové podlahy v základu dodávané od výrobce vozidla.

Proto neváhejte vyzkoušejte již vyzkoušené a otestované provedení ochrany podlahy zátěžovými podlahovými deskami dodávaných a montovaných u nás !

Pokud nedojde k ochraně ocelové podlahy hned tj. při koupi vozidla dochází průběžně k znehodnocování vozidla tím, že se postupně deformuje základní nosný podlahový rám vozidla. A tím se naruší rychlá a pohodová nakládka, bezpečná přeprava zboží a materiálů, nejvíce se ovšem snižuje tržní hodnota vozidla v případech prodeje vozidla.

V nejhorších případech může také dojít k porušení důležitých prvků v podvozkové části vozidla ( nosné příčky, uložení, náprav, elektroinstalace, palivové nádrže apod.).

 

podlaha v užitkovém vozidla

 

 

06-08-15-09-12-50-podlaha-(1)jpg.jpg

 

06-08-15-09-13-22-podlaha-(2)jpg.jpg

 

06-08-15-09-13-44-podlaha-(3)jpg.jpg

 

podlaha-(4)jpg.jpg

,